Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

5/recent posts

Display Grid Slider

Grid Slider Styles

Display Trending Posts

Display Author Bio

Yes

Display Instagram Footer

No

Dark or Light Style

Top Ad unit 728 × 90

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bu Blogda Ara

Blog Arşivi

Hello World!İlk blog yazımın başlığı programlama öğrenen herkesin ekrana ilk yazdırdığı şey olan "Hello World" olsun istedim.

Daha önce MSOTech ismiyle 2010 yılının Aralık ayında lisede kurduğum blogda yazmaya başlamıştım. Bu sırada bir çok ilginç ve komik olay yaşamıştım. Ama zamanla daha farklı bir şeyler yapmaya karar verdim ve bu bloğu açtım.

Bu blogda yeni bir başlangıç yapmayı hedefliyorum. Bu bloğun yüz binler tarafından okunma kaygısı olmadan ilgi duyduğum, okuduğum, izlediğim ve öğrendiğim şeyleri paylaşacağım kişisel bir blog olmasını istiyorum. Dolayısıyla farklı konularda farklı zamanlarda bazen teknolojiye, girişimciliğe dair, bazen ise hayata dair gözlemlerimi paylaşacağım.

Günlük hayatta bir çok şey yaşıyoruz, düşünüyoruz, bunları bir şekilde kayıt altına almayınca yıllar içinde yok olup gidiyorlar. Ben de bu amaçla mustafasalihoguz.com'u açmış bulunmaktayım. Belki daha akılda kalıcı kısa bir isim bulabilirdim ama şimdilik bununla idare edeceğim.

Eğer beni veya bloğu takip etmek isterseniz buradan kullanabileceğiniz bütün platformlara ulaşabilirsiniz: İletişim.
QuickEdit
Unknown
0 Yorum
Bu Gönderiyi Paylaş :

You Might Also Like

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

[name=Mustafa Salih Oğuz] [img=https://4.bp.blogspot.com/-R8F8zxkrQGQ/WbgFUMIL3sI/AAAAAAAAOjI/aY0bR7-gXrgKrCqBy6kDbcwS-FdKAnD7ACLcBGAs/s200/MSO.PNG] [description=Bilgisayar Mühendisi, Blogger, Teknoloji Meraklısı, Girişimci, Tasarımcı, Oyun Geliştirici, İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencisi.] (Facebook=http://www.facebook.com/mustafasalihoguz) (Twitter=http://www.twitter.com/MSalih_Oguz) (Youtube=http://http//www.youtube.com/user/technomantube) (Github=http://github.com/salihoguz) (Linkedin=http://www.linkedin.com/in/mustafasalihoguz)